fbpx

Głęboko pod ziemią znajdują się kanały, w których płynie woda. Kanały te nazywa się potocznie ŻYŁAMI WODNYMI. Wytwarzają one PROMIENIOWANIE, które powoduje u ludzi znajdujących się w jego zasięgu, wiele chorób . Jest to promieniowanie o bardzo wysokiej częstotliwości. Przenika przez betonowe mury mieszkań znajdujących się bezpośrednio nad ciekiem wodnym. Dosięga zarówno mieszkańców najniższych pięter budynku, jak i tych mieszkających na samej górze. Niebezpieczne staje się dopiero chroniczne przebywanie nad ciekiem. Jako, że w dzień raczej się przemieszczamy i nie przebywamy wciąż w tej samej lokalizacji, chodzi głównie o miejsce naszego snu lub pracy (praca biurowa –  siedzimy wciąż na tym samym miejscu)  w którym spędzamy średnio osiem godzin na dobę. 

JAKIE ZMIANY WYWOŁUJE PROMIENIOWANIE?

  1. brak regeneracji komórek nerwowych podczas snu, 
  2. trudności w zasypianiu, niespokojne sny, uczucie zmęczenia po przebudzeniu się, senność występująca w ciągu dnia,
  3. zaburzenia rozwoju, bóle mięśni i całego ciała
  4. bóle i zawroty głowy, migrena, zaniki pamięci, 
  5. zmniejszona krzepliwość krwi, zwężenia i złogi patologiczne w naczyniach krwionośnych,
  6. nasilenie objawów alergii i chorób skóry,
  7. znaczne obniżenie odporności prowadzące do ciężkiego przebiegu wszelkich infekcji
  8. rozrost komórek nowotworowych, białaczki, zawały
  9. nadpobudliwość, choroby krwi , wątroby, serca, choroby systemu nerwowego

Brzmi znajomo? Nie martwcie się, wiemy jak temu zaradzić.

GDZIE SZUKAĆ POMOCY?

Ciekami wodnymi oraz ich promieniowaniem zajmuje się nauka zwana radiestezją. Osobą, która za pomocą specjalnej różdżki albo wahadła sprawdzi, czy na danym obszarze występują żyły wodne jest radiesteta.

Jeśli z jakiś przyczyn nie możecie skorzystać z pomocy radiestety, spróbujcie zaobserwować jak zachowują się Wasze zwierzęta w różnych obszarach domu.

Dlaczego? Ponieważ są one bardziej wyczulone na promieniowanie niż ludzie. Prawie żadne zwierzę nie położy się w miejscu, gdzie jest żyła wodna, ponieważ jego czuły na to organizm odczuwa wtedy niekorzystny wpływ promieniowania. Wyjątkiem są jednak koty – mówi się, że tam gdzie śpi kot, nie powinien spać człowiek. Oczywiście nie można w stu procentach polegać na obserwacji zwyczajów zwierząt.

WARTO WIĘC POŚWIĘCIĆ TROCHĘ CZASU NA PRZESTAWIENIE MEBLI, BY W ZAMIAN CIESZYĆ SIĘ DŁUGIM I ZDROWYM ŻYCIEM.  

Jakie są Wasze doświadczenia w tym temacie?