fbpx

O mnie

Nazywam się Gabriela Zawojska – Gancarz. Z wykształcenia jestem fizjoterapeutką, jednak z czasem, praca nad przywracaniem do zdrowia moich pacjentów i chęć niesienia kompleksowej pomocy, zaprowadziła mnie w kierunku innych technik, gwarantujących bardziej holistyczne podejście do problemów z przepływem naturalnej energii – bioenergoterapii.

W swojej pracy łączę dobroczynne działania masaży leczniczych i relaksacyjnych (masaż aromaterapeutyczny, kamieniami wulkanicznymi, stemplami ziołowymi), z zabiegami i masażami Ajurwedy (Shirodhara, Abhyanga, Shiro Abhyanga, Nasya, Karna poorna, Kati vasti, Netra vasti, Udvartana), a przede wszystkim ze specjalistycznym działaniem bioenergoterapii: pracą metodami Reiki, uzdrawiania pranicznego i uzdrawiania kryształami.

Pracując z pacjentami, niejednokrotnie zdarzało mi się odczuwać silny przepływ energii. Pragnęłam wykorzystać jego zbawienną moc i nadać mu konkretny, uzdrawiający kierunek. Zrozumiałam, że jako terapeuta mogę stać się kanałem dla przepływu energii i pomóc w ten sposób moim pacjentom pojąć naturę ich ograniczeń i problemów zdrowotnych. Dlatego też bioeneroterapia stała się dla mnie nie tylko uzupełnieniem tradycyjnych metod leczniczych, ale wręcz kluczem do całościowego zrozumienia procesu uzdrawiania. Mój rozwój, doprowadził mnie do wypracowania własnych metod terapeutycznych, które stosuję w swoim gabinecie.