fbpx

Gabinet

W moim gabinecie pacjenci spotkają się z różnorodnymi metodami pracy z energią i z ciałem. Każda terapia dopasowana jest do indywidualnych potrzeb danej osoby, a stosowane techniki uzupełniają się nawzajem i tworzą holistyczną metodę uzdrawiania i uwalniania powstałych w ciele blokad energetycznych. Pacjenci mogą wybrać własną drogę leczenia, korzystając z bogatej oferty technik:

Bioenergoterapia

to metoda leczenia skupiająca się na przepływie energii. Zakłada, że jej niezrównoważony przepływ oraz blokady w ośrodkach energetycznych prowadzić mogą do szeregu chorób. Zadaniem bioenergoterapii jest przywrócenie odpowiedniego krążenia energii, które pozwala uwolnić ciało od ograniczeń i problemów zdrowotnych. W pracy bioenergoterapeutycznej stosuję metody Reiki, uzdrawiania pranicznego oraz leczenia kryształami. Zabiegi wykonuję zarówno w gabinecie, jak i na odległość.

Metafizyczna Anatomia MAT

(Metaphisical Anatomy Technique) to unikatowa technika oparta na uwalnianiu się od trwałej traumy. Metoda ta zakłada, że ból jest oznaką niezaleczonej krzywdy emocjonalnej, a nasze ciało wysyła nam za jego pomocą sygnały wskazujące obszary, które należy uzdrowić. Pracując nad uwolnieniem się od traumy, pomagamy ciału w naturalny sposób pozbyć się dolegliwości bólowych. Zabiegi MAT dostępne są zarówno w moim gabinecie, jak i w trybie online.

Masaże

Podczas masaży wykorzystuję szeroką gamę olejków, z których każdy cechuje się wyjątkowymi właściwościami zdrowotnymi. W zależności od indywidualnych potrzeb pacjenta tworzę mieszanki, które działają dwutorowo – dostają się do ciała przez skórę, podczas masażu, a w formie lotnej oddziałują na układ nerwowy i na emocje. W podobny sposób pomagają podgrzewane zioła wykorzystywane w masażu stemplami. Mieszanki ziołowe dobierane są indywidulanie do potrzeb i problemów danego pacjenta. Wykonuję także relaksacyjne masaże kamieniami wulkanicznymi.

Techniki ajurwedyjskie

W gabinecie stosuję także techniki ajurwedyjskie. W mojej ofercie znajduje się szereg specjalistycznych masaży i fachowych zabiegów wykonywanych zgodnie z tajnikami tej pradawnej metody, między innymi: Masaż Abhyanga, SHIRO abhyanga, Mukha Abhyanga, Udvartana, Karna poorna, Nasya, Kati Vasti, Netra Vasti.

Auris

to autorska metoda masażu, wypracowana przeze mnie na przestrzeni lat pracy. To wyjątkowa technika, która łączy masaż relaksacyjny z pracą nad energią. Pozwala w łagodny sposób pozbyć się napięć i blokad w ciele fizycznym i ciałach subtelnych. To typ masażu, który gwarantuje głębokie odprężenie i zapewnia pacjentowi spokój psychiczny. Działa regeneracyjnie – również na najgłębszym poziomie komórkowym, uwalnia od ograniczeń i wspomaga proces przemiany.

Jakie problemy wyleczysz w moim gabinecie?

Oferowane przeze mnie terapie pomagają pacjentom w walce z:

•  uzależnieniami (od alkoholu, nikotyny, czy narkotyków)
•  problemami zdrowia psychicznego (depresje, nerwice)
•  szeregiem schorzeń (nowotwory, choroby krążenia, bóle, bezsenność, itd.)
•  nadwagą i otyłością
•  infekcjami wirusowymi i bakteryjnymi
•  napięciami mięśni, urazami

Zapraszam!