fbpx

Kursy stacjonarne

Szczególną część mojej pracy stanowią szkolenia z zakresu masażu i bioenergoterapii. Kursy prowadzę od 2009 roku – pracowałam między innymi jako nauczyciel w szkole masażu, a także na uczelni w Lublinie. Dzięki szczerej pasji, pełnemu zaangażowaniu i wyjątkowemu podejściu do uczestników, udało mi się na przestrzeni lat przekazać fachową wiedzę i zaszczepić zamiłowanie do pracy nad przepływem energii rzeszom zainteresowanych słuchaczy.

Zajmuję się szkoleniem masażystów oraz fizjoterapeutów, którzy pragną poszerzyć zakres technik, jakimi posługują się w codziennej pracy. Uczę również osoby, które rozpoczynają dopiero swoją pracę z ciałem i nie posiadają jeszcze żadnej specjalistycznej wiedzy w tym zakresie. Prowadzę kursy w całej Polsce.

Istnieje możliwość zorganizowania szkolenia dla grupy zainteresowanych osób, np. w spa, gabinecie lub w siedzibie firmy, a nawet przeprowadzenia szkolenia w ramach prezentu.

Osoby, które trafiają na moje szkolenie traktuję jak prawdziwych poszukiwaczy, którzy pragną pracować z energią i wzbogacać swój warsztat o kolejne, czasem niekonwencjonalne metody. Na moich warsztatach słuchacze mogą przekonać się, jak wiele możliwości daje wykorzystanie masaży i bioenergoterapii, jako komplementarnego uzupełnienia stricte medycznego podejścia. Dowiedzą się, jak funkcjonuje system energetyczny człowieka i nauczą z większą świadomością podchodzić do kwestii ciała i ducha.

Nadchodzące kursy:

Kurs masaży Ajurwedyjskich
Rzeszów: 18-19.03.2023 r.

Kurs masażu intuicyjnego z bioenergoterapią
Rzeszów: 19-20.08.2023 r.

Kurs masaży relaksacyjnych z bioenergoterapią
Wrocław 19-21.05.2023 r.,

Kurs Terapeuta Energetyczny
Wrocław: 7-8.10.2023 r.