fbpx

Szkolenia

Szczególną część mojej pracy stanowią szkolenia z zakresu masażu i bioenergoterapii. Kursy prowadzę od 2009 roku – pracowałam między innymi jako nauczyciel w szkole masażu, a także na uczelni w Lublinie. Dzięki szczerej pasji, pełnemu zaangażowaniu i wyjątkowemu podejściu do uczestników, udało mi się na przestrzeni lat przekazać fachową wiedzę i zaszczepić zamiłowanie do pracy nad przepływem energii rzeszom zainteresowanych słuchaczy.

Zajmuję się szkoleniem masażystów oraz fizjoterapeutów, którzy pragną poszerzyć zakres technik, jakimi posługują się w codziennej pracy. Uczę również osoby, które rozpoczynają dopiero swoją pracę z ciałem i nie posiadają jeszcze żadnej specjalistycznej wiedzy w tym zakresie. Prowadzę kursy w całej Polsce.

Istnieje możliwość zorganizowania szkolenia dla grupy zainteresowanych osób, np. w spa, gabinecie lub w siedzibie firmy, a nawet przeprowadzenia szkolenia w ramach prezentu.

Osoby, które trafiają na moje szkolenie traktuję jak prawdziwych poszukiwaczy, którzy pragną pracować z energią i wzbogacać swój warsztat o kolejne, czasem niekonwencjonalne metody. Na moich warsztatach słuchacze mogą przekonać się, jak wiele możliwości daje wykorzystanie masaży i bioenergoterapii, jako komplementarnego uzupełnienia stricte medycznego podejścia. Dowiedzą się, jak funkcjonuje system energetyczny człowieka i nauczą z większą świadomością podchodzić do kwestii ciała i ducha.

Nadchodzące szkolenia

Kurs masaży AJURWEDYJSKICH
18-19.03.2023, Rzeszów

Kurs masaży RELAKSACYJNYCH 15-16.04.2023, Rzeszów

Kurs masaży RELAKSACYJNYCH 14-15.10.2023, Rzeszów

Kurs masaży AJURWEDYJSKICH
18-19.11.2023, Rzeszów